Персоннал  

  Куплю квартиру в Житомире
  Куплю дом в Житомире
  Куплю участок в Житомире
   
  Продам квартиру
  Продам дом
  Продам участок
   
  Сдам/сниму квартиру
  Сдам/сниму дом
   
  1-комнатные
  2-комнатные
  3-комнатные
  4-комнатные
  Аренда
   
  Участки
  Аренда
   
  Дома
  Частные дома
  Аренда
   
  Производство
  Офис, магазин
  Аренда

  Вакансии

Аналитика | Недвижимость за рубежом | Советы

16-11-2009

Професійний рівень Асоціації (АФНУ) нерухомості в Житомирі постійно розвивається.

«Ми повинні на високому професійному рівні працювати разом  з представниками влади,громадських та політичних об’єднань, інвесторами,забудовниками,банківськими установами  для найбільш швидкого виходу з кризи …»розказав у своєму інтерв’ю Голова Житомирського обласного відділення Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів )України  Зайченко В.В. 

- За останні півроку Житомирське обласне відділення АФНУ провело чимало заходів, які сприяли розвитку організації. Як Вам вдалося за цей короткий період налагодити роботу АФНУ в Житомирі?

- Всі пересічні громадяни України, патріоти своєї держави та рідного міста сьогодні йдуть на вибори,бо хочуть жити в сильній та стабільній державі ,а  житомиряни - в обласному центрі європейського рівня . Що   ж стосується заходів  ЖОВ АФНУ, то вони були  спрямовані  на об’єднання операторів ринку нерухомості  в  Житомирській області  ,  на допомогу самим членам Асоціації фахівців з нерухомості в Житомирі, операторам ринку нерухомості та клієнтам, які постраждали від кризи. Сьогодні всім тяжко і губернатору , і меру, і простій молодій сім’ї, яка лишилася роботи, а ще й  квартира придбана у кредит,і наш професійний обов’язок - допомогти по можливості всім,хто до нас звертається.

       І саме тому, в червні цього року ЖОВ АФНУ було   проведено круглий стіл, при підтримці АФНУ та за участю Президента АФНУ, представників влади м. Житомира,будівельників та фахівців з нерухомості Житомирщини  по спільним шляхам виходу з кризової ситуації на Україні.

 Наприкінці липня 2009 року за активною допомогою  Президента  АФНУ  Шульги А.В.  та  Віце-президента  Злидня С.А., ЖОВ АФНУ провело курси по антикризовій програмі навчання «Операції з житловою та нежитловою нерухомістю на території України» з  35-ю членами нашого відділення, які успішно здали екзамени і отримали  свідоцтва та сертифікати і внесені у реєстр сертифікованих фахівців   (рієлторів)України. Це були перші навчальні курси у м. Житомирі і ми плануємо до кінця цього  року провести ще одні такі курси, бажаючі вже є. В жовтні цього року, за моєю ініціативою, ми провели зустріч з керівництвом  Universal  Banka,які презентували нам умови кредитування під заставу нерухомості, відповіли на чисельні запитання наших членів та запросили до співпраці.

       11.11 2009 року  ми, разом з керівництвом будівельної компанії ТОВ» Олвіта –Буд»,  банківськими  установами: ОД ВАТ» ОЩАДБАНК», ОД ВАТ»Укрексімбанк»,БМ Банк ,які кредитують під купівлю нерухомості, директорами агентств нерухомості,ЗМІ  провели круглий стіл на тему  «Плідна співпраця забудовників, банківських установ та рієлторів  Житомирської області». На круглому столі і будівельники, і банкіри визнали  вагому роль фахівців з нерухомості по виходу з кризи, та відмітили що,сьогодні - вона особливо значна.

      Всі ці проведені нами заходи і обговорення проблем,які склалися у нас у Житомирській області,  підтверджують моє особисте бачення, що ми повинні найбільш активніше працювати на високому професійному рівні,   разом з представниками влади, громадських та політичних об’єднань, інвесторами, забудовниками , банківськими установами для найбільш швидкого виходу з кризи та прикладати максимум зусиль, щоб наше місто заполонили нові добротні і красиві багатоповерхівки , а у бюджеті постійно були гроші.

- Навіщо  Ви в АФНУ? Які переваги має ріелтор, який входить до АФНУ?

 – В АФНУ я з 2002 року і тільки  наша Асоціація організована  для представництва та захисту соціальних,економічних  , творчих та інших спільних інтересів своїх членів та формуванню цивілізованого ринку нерухомості в Україні,надає новітні технології для роботи,надає фінансову  та іншу підтримку на розвиток ,навчання та інші направлення діяльності її членів. Особисто мені Асоціація надала багато досвіду,допомогла у вирішенні багатьох юридичних та практичних питаннях. З 2005 року  я- сертифікований фахівець і дуже вдячний за це Асоціації та її керівництву.

- Що Ви можете сказати про відносин з іншими операторами ринку нерухомості, а саме з ЖАРК (Житомирська Асоціація Рієлторських Компаній)? Ні для кого не є секретом, що ця громадська організація теж активно розвивається в м. Житомирі.

- Сьогодні на ринку Житомира працює значно менше операторів, впевнено можна   сказати, що залишилися працювати, лише ті ,хто любить свою професію – рієлтор і не збирається її міняти. Серед усіх, значну роботу на ринку нерухомості Житомира проводить і Житомирська Асоціація  Рієлторських  Компаній(ЖАРК),три члена ,з якої  на чолі з президентом  ЖАРК Гордійчуком Д.В,є членами ЖОВ АФНУ. Разом з ЖАРК , ми - за формування цивілізованого та прозорого ринку нерухомості в Житомирі. У найближчий час  плануємо провести на цю тему круглий стіл. З іншими операторами ринку нерухомості – доволі дружні ділові стосунки, бо нелегка наша професія.

- Які  гострі питання виникають на ринку нерухомості Житомира?

- На мій погляд проблем чимало,а сама основна проблема-це наш - нецивілізований ринок, на якому все ж таки дуже мало пропозицій, які влаштовували б наших клієнтів, це стосується і квартир у нових будинках. Також багато клієнтів, не звертаючись до професіоналів, отримують «будь - яку» послугу,а потім або довго шукають «агента»,або рахують збитки. Сьогодні,в період кризи,нажаль клієнтів обманюють   набагато частіше.

- Якими ви бачите перспективи на Житомирському ринку нерухомості у 2010 році?

- Надавати прогнози це завжди небезпечно, а в кризу тим більш, але більш як за 10 років роботи на нашому ринку,це не перша криза і моє бачення таке-нового, якісного житла у Житомирі у 2010 році  запропонують дуже мало,щоб наситити ринок, а  старі «хрущі» і 20-35 річні, так звані,» будинки  нового планування» покупці вже сьогодні перебирають. Тому  ,я міркую, до моменту  здачі в експлуатацію, у2010 році покупці придбають все нове житло, яке залишиться на ринку,що може підняти ціну на нові квартири, а це може потягнути за собою і підвищення ціни на вторинному ринку. А якщо до цього добавити, що люди отримають депозити та зароблять на «виборах», то я не думаю, що при всіх цих факторах ціни підуть вниз  . Статистика на ринку нерухомості  Житомира, з червня 2009 року по жовтень включно показує, зростання ціни за кв. м на 35-55 доларів США,в залежності від району.

-          Що  ЖОВ АФНУ планує на майбутнє Житомирі?

-          Планів багато. Насамперед, саме головне, щоб наші житомиряни від грипу   не постраждали, бо це наші колишні і майбутні клієнти. Також плануємо, разом з ЖАРК та іншими провідними директорами агентств з нерухомості , швидше зробити цивілізований ринок в Житомирі , об’єднав  зусилля . Проводити професійні навчальні курси по операціям з житловою та нежитловою нерухомістю, обмінюватись досвідом з іншими операторами ринку та надавати клієнтам посередницькі, юридичні,консультаційні, маркетингові,консалтингові, оцінювальні , дизайнерські  та інші високоякісні послуги. 

Інтерв’ю  провів Форест С.В, член національної спілки журналістів.

Назад